Tottenham sai hooaja esimese võidu

Jermain Defoe (paremal).
Jermain Defoe (paremal). Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis Tottenham hooaja esimese võidu, kui võõral väljakul alistati 3:1 Reading.

Tottenham asus kohtumist 18. minutil juhtima, kui täpne oli Jermain Defoe. 71. minutil suurendas Gareth Bale veel eduseisu ning 71. minutil lõi Defoe oma teise värava. Vastaste ainsa tabamuse autoriks oli Hal Robson-Kanu 90. minutil.

Tottenham kerkis nüüd turniiritabelis viie punktiga kümnendale kohale. Liider on Londoni Chelsea kümne punktiga, teine on Manchester United üheksa silmaga ning kolmandat kohta jagavad Londoni Arsenal ja Manchester City kaheksa punktiga.