Taijo Teniste
Taijo Teniste Foto: jalgpall.ee

Taijo Teniste sai Norra kõrgliigas kirja väravasöödu, kui tema pikk audisissevise juhatas Ulrik Flo vastaste väravavahiga silmitsi, kirjutab soccernet.ee.

Sogndal läks nimetatud olukorrast võõral väljakul Fredrikstadi vastu 9. minutil juhtima. Paraku ei suudetud edu hoida, sest Azar Karadese omavärav 25. minutil ja Martin Pusici tabamus 66. minutil andsid 2:1 võidu Raio Piiroja endisele koduklubile.

Sogndal alustas küll hooaega kuuemängulise kaotuseta seeriaga, kuid pärast seda on 16 kohtumisest võidetud vaid üks ning viimasest kuuest mängust on teenitud ainult üks punkt. Kehva seeria tulemusel on meeskond langenud tabeli kolme viimase hulka, kust tuleb kõrgliigas jätkamiseks välja rabeleda.