Brasiilia alistas tänu Neymari penaltile Argentina

Neymar tähistamas Argentina vastu löödud väravat.
Neymar tähistamas Argentina vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Brasiilia jalgpallikoondis sai eile lüüa võidutantsu, kui Serra Douradas peetud sõpruskohtumises alistati 2:1 Argentina. Sel korral olid mõlema riigi koondises koostatud vaid Lõuna-Ameerika klubides mängivatest meestest.

Argentina asus kohtumist 20. minutil juhtima, kui värava sai kirja Juan Manuel Martinez. 26. minutil suutis Brasiilia aga tänu Paulinho tabamusele viigistada.

Võidu tõi Brasiiliale nende üks suurimaid staare Neymar, kes realiseeris kohtumise neljandal lisaminutil penalti. Brasiilia teenis penalti, kuna argentiinlaste kaitsja Leandro Desabato mängis karistusalas käega.

Brasiilia ja Argentina lähevad peagi uuesti vastamisi, kui 3. oktoobril kohtutakse Resistencias.