Kalju ja Flora said kindlad võidud

Nõmme Kalju mängijad
Nõmme Kalju mängijad Foto: Peeter Langovits

Jalgpalli Eesti meistriliiga tänaõhtustes mängudes ei löödud esimesel poolajal ühtegi väravat, teisel poolajal aga panid külalismeeskonnad oma paremuse maksma.

Tabeliliider Nõmme Kalju mängis võõral väljakul Tallinna Kaleviga ning jäi 75. minutil Ken Kallaste omavärava tõttu 0:1 taha, kuid võttis lõpuks 3:1 võidu. Kalju skoori avas 77. minutil Oliver Konsa, 83. minutil oli täpne Alo Bärengrub ning lisaminutitel vormistas lõppseisu Yankuba Ceesay.

Avapoolaja lõpuskümnekesi jäänud FC Flora sai Tartus 3:0 jagu sealsest Tammekast, skoori tegid Andre Frolov, Markus Jürgenson ja Nikolai Mašitšev.

Narva Trans alistas tänu Vladislav Ivanovi kübaratrikile võõrsil 3:0 FC Kuressaare, Paide Linnameeskond sai samuti võõral väljakul 2:0 jagu FC Viljandist, väravad lõid Stanislav Goldberg ja Karel Voolaid.

Tänases päevases mängus jäi FC Levadia koduväljakul 0:2 alla Sillamäe Kalevile.