Kanguri koduklubi kaotas Itaalia superkarika finaalis Cantule

Kristjan Kangur Eesti koondise särgis.
Kristjan Kangur Eesti koondise särgis. Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kanguri koduklubi Siena Montepaschi pidas täna hooaja esimese ametliku mängu, jäädes Itaalia superkarika finaalis alla Cantule.

Valitsev Itaalia meister Siena Montepaschi võitis poolaja 42:37, kuid kaotas lõpuks kohtumise 73:80.

Kangur pääses täna platsile neljaks minutiks ja viskas selle ajaga 3 punkti. Siena parim oli 18 punkti toonud Bobby Brown, kunagi TÜ/Rockis mänginud Viktor Sanikidze lisas 17 silma. Cantu resultatiivseim oli 18 punkti visanud Alex Tyus.

Siena oli varem superkarika võitnud kuus korda, seejuures viiel eelneval hooajal, Cantule oli see klubiajaloo teine superkarika esikoht.