Tarmo Kink pääses Itaalias taas põhikoosseisu

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu

Tarmo Kingi koduklubi AS Varese alistas Itaalia esiliigas võõral väljakul 2:1 Juve Stabia ning jagab liigatabelis teist-kolmandat kohta, vahendab soccernet.ee.

Varese jäi 23. minutil penalti tõttu kaotusseisu, kuid Osariemen Ebagua viigistas juba 2 minutit hiljem ning Matteo Momente lõi võiduvärava 74. minutil.

Kink kuulus põhikoosseisu, teenis 52. minutil kollase kaardi ja vahetati 81. minutil puhkama.

Varese on kogunud viie vooruga neli võitu ja ühe viigi, mis koos hooaja eel määratud ühe miinuspunktiga teeb kokku 12 punkti. Sama palju punkte on ka Livornol, liidrikohta hoiab 15 punktiga Sassuolo.