ManU alistas võõrsil kaotusseisust Liverpooli

Rafael (vasakul) ja Robin Van Persie väravat tähistamas.
Rafael (vasakul) ja Robin Van Persie väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel sai magusa võidu Manchester United, kes alistas võõrsil 2:1 Liverpooli.

Liverpool asus kohtumist 46. minutil juhtima, kui täpne oli steven Gerrard. Selleks hetkeks oli Liverpool juba keerulises seisus, kuna 39. minutil sai punase kaardi nende poolkaitsja Jonjo Shelvey.

ManU kasutaski arvulise ülekaalu ära ning 51. minutil viigistas Rafael kohtumise seisu. 81. minutil tõi ManU-le aga võidu Robin van Persie, kes realiseeris penalti.

ManU on nüüd kogunud 12 punkti ning tõusis sellega turniiritabelis teiseks. Esikohal on Londoni Chelsea 12 silmaga. Kolmandat kohta jagavad everton ja West Bromwich 10 punktiga.