Operi koduklubi teenis hooaja esimese võidu

Mariel Gregor
Andres Oper (nr. 8) koondise kohtumises Türgi vastu.
Andres Oper (nr. 8) koondise kohtumises Türgi vastu. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Andres Operi koduklubi Famagusta Nea Salamis teenis Küprose kõrgliigas kahe kaotuse kõrvale esimese võidu.

Avavoorudes kaks üheväravalist kaotust saanud Nea Salamis sai eile väärtusliku 1:0 võidu Ayia Napa üle, vahendab Soccernet.ee.

Oper alustas kohtumist algkoosseisus ja omas mängu jooksul mitmeid häid võimalusi, kuid ei suutnud vastaste väravavahti üle mängida. Mängu ainsa värava lõi keskpoolkaitsja Helio Roque 65. minutil, Oper vahetati pingile 71. minutil.

Võit tõstis Operi koduklubi Küprose kõrgliiga 14 meeskonna hulgas 8. kohale, nädala pärast kohtutakse 10. tabelireal asuva Ethnikos Achnaga.