Man City sai raske ja Liverpool hooaja esimese võidu

Manchester City ründaja Edin Džeko (nr 10) hiline värav tõi meeskonnale kolm võidupunkti. Foto: SANG TAN/AP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas päästis lõpuminutitel kolm võidupunkti tiitlikaitsja Manchester City, hooaja esimese võidu sai ka Livepool.

City jäi võõrsil Fulhami vastu kiirelt 0:1 taha, kui 10. minutil realiseeris penalti Mladen Petric. Kaks minutit enne poolajavilet suutis Sergio Agüero siiski viigistada. 87. minutil tõi suurepärase löögiga Cityle võidu Edin Džeko, kes oli seejuures platsile vahetatud vaid minut varem.

Esimest korda sai liigas võidurõõmu maitsta Liverpool, kes nahutas võõrsil Norwichit koguni 5:2. Kübaratriki sai kirja Luis Suarez, ühe värava lisasid Nuri Sahin ja Steven Gerrard. Võõrustajate tabamuste autoriteks olid Steve Morison ja Grant Holt.