Inetu käitumine: Fabregase simuleerimiskunst tõi vastasele punase kaardi

Cesc Fabregas.
Cesc Fabregas. Foto: SCANPIX

Barcelona jalgpallimeeskond sai eile koduliigas raske võidu, kui võõral väljakul alistati 3:2 Sevilla meeskond. Inetu käitumisega paistis silma Barcelona mängija Cesc Fabregas, kes kohtumise 72. minutil simuleerimise abil vastasele punase kaardi tekitas.

Barcelona jäi kohtumises 0:2 kaoutusseisu, kuid mängu lõpus tehtud võimas lõpuspurt tõi katalaanidele taas võidu.

Seviila läks Piotr Trochowski ja Negredo väravatest juhtima, kuid 53. minutil lõi Fabregas ühe tagasi. 72. minutil sai Sevilla mängija Gary Medel punase kaardi. Medel ja Fabregas kõndisid üksteisele otsa ning meeste õlad läksid üksteisele vastu, kuid seejärel haaras Fabregas kinni oma näost ning kukkus platsile pikali.

Arvulises enamuses suutis Barcelona mängu lõpuks enda kasuks keerata, kui 89. minutil oli taas täpne Fabregas ning kolmandal üleminutil lõi võiduvärava David Villa.