Sidorenkov sai Taanis jala valgeks

Andrei Sidorenkov (nr. 23).
Andrei Sidorenkov (nr. 23). Foto: Liis Treimann

Andrei Sidorenkov lõi FC Fredericia jalgpalliklubi särgis oma esimese värava, kui meeskond kaotas Taani esiliigas 1:3 HB Kögele.

Fredericia jäi võõrsilmängul poolajaks 0:3 kaotusseisu ning Eesti koondise vasakkaitsja lõi 61. minutil ühe värava tagasi, kirjutab Soccernet.ee.

2008. aastal Tallinna Florast Taani siirdunud Sidorenkovi jaoks oli sealse perioodi jooksul tegemist alles teise tabamusega. 2009/10 hooajal jõudis ta korra sihile SönderjyskE eest kõrgliigas.

Üllatuskaotus kukutas Fredericia liigatabelis hetkel neljandaks, samal ajal kui Köge kerkis 12 klubi seas kümnendale kohale.