Nõmme Kalju purustas Viljandi, Neemelolt viis väravat

Tarmo Neemelo.
Tarmo Neemelo. Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpalli meistriliigas purustas Nõmme Kalju võõrsil Viljandi koguni 9:1, Tarmo Neemelo arvele jäi viis tabamust.

Kalju poolelt oli juba 2. minutil täpne penalti realiseerinud Jüri Jevdokimov, kuid 27. minutil Sander Sinilaid viigistas. Poolajale mindi Neemelo esimese värava järel Kalju napis 2:1 eduseisus ja see püsis 61. minutini. Siis algatas Eino Puri tabamus aga viimaseks pooltunniks väravatesaju, mille jooksul Neemelo sai jala valgeks neli ja Tanel Melts kaks korda.

Neemelo on nüüd tänavu jala valgeks saanud 20 korda ja kerkis tänasega ka väravaküttide tabelis esikohale.

Teistes mängudes sai FC Flora tänu Albert Prosa väravale ja Zakaria Beglarišvili penaltile võõrsil 2:0 jagu Kuressaarest. Paide Linnameeskond osutas südi vastupanu Narva Transile, kuid pidi lõpuks ikkagi tunnistama külaliste 3:2 paremust. Sillamäe Kalev oli 3:0 üle Tallinna Kalevist.