Klavan ja Augsburg said hooaja esimese liigavõidu

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: FC Augsburg

Saksamaa Bundesligas avas tänavuse hooaja võiduarve Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani tööandja FC Augsburg, alistades seitsmendas voorus koduväljakul nimeka Bremeni Werderi 3:1.

Taas algkoosseisu kuulunud Klavan tegi kaasa terve mängu. Augsburgi avavärava lõi juba teisel minutil Tobias Werner ja ehkki Kevin de Bruyne peagi viigistas, mindi Stephan Haini tabamuse järel poolajapausile ikkagi Augsburgi eduseisul. Teisel poolajal tegi Daniel Baier karistuslöögist vastaste väravavahi Sebastian Mielitzi eksimuse järel lõppnumbriteks 3:1.

Augsburg kerkis enne homseid mänge 18 meeskonna konkurentsis tabeli viimaselt realt 15. kohale. Seitsmest voorust on nüüd kogutud viis punkti.