Vene hea mäng aitas Prienail kindlalt Kalevi alistada

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Foto: SCANPIX

Siim-Sander Vene koduklubi Prienai jätkab Balti liiga C-alagrupis täiseduga, kui täna alistati võõral väljakul 82:73 Tallinna Kalev. Prienail on nüüd turniiritabelis kirjas kolm võitu ning Kalevil kaks kaotust.

Vene oli täna võitjate üks resultatiivsemaid ja viskas Prienai kasuks 16 punkti ning võttis maha kuus lauapalli ja jagas kaaslastele neli resultatiivset söötu. Vene viibis täna väljakul 23 minutit. Arturas Milaknis viskas võitjate kasuks samuti 16 silma.

Tallinna Kalevi resultatiivsemateks kerkisid Emmanuel Ikechukwu Okoye 22 ja Marc Campbell 13 punktiga.

Mängu käik:

Prienai võidab kohtumise 82:73

Prienai juhib kolmanda veerandaja järel 64:45, Vene arvel on Prienai resultatiivseimana 16 punkti

Prienai juhib 55:39

Prienai juhib kohtumist 48:30, kolmanda veerandaja lõpuni 5.32

Prienai juhib teise veerandaja järel 38:26

Prienai juhib 36:18, Siim-Sander Vene arvel on hetkel 10 punkti ja selle näitajaga on ta resultatiivseim mees platsil

Prienai eduseis on veelgi kasvanud ning nüüd on külaliste edunumbriteks 36:16

Prienai on asunud juba 30:14 juhtima, Prienain üheks resultatiivsemaks on kerkinud Siim-Sander Vene, kelle arvel on 7 punkti. Teise veerandaja lõpuni 7.00 minutit

Prienai võidab esimese veerandaja 18:12.

Prienai on asunud kohtumist 11:7 juhtima, 3.14 esimese veerandaja lõpuni

Janavicius ja Valeika vastavalt kiirelt ja seis on viigis 7:7

Kalev asub Okoye ja Vahteri korvidest 7:0 juhtima

Vene Prienai algkoosseisu ei kuulu

Kalevi algkoosseisus alustavad Luts, Roos, Vahter, Okoye ja Campbell.

Mäng on kohe algamas

C-alagrupis hoiab seni mõlemad kohtumised võitnud Prienai esikohta, Kalev on oma senise ainsa kohtumise kaotanud.

Postimees.ee hoiab lugejaid kell 15.00 algava kohtumise käiguga kursis.