Janar Talts (palliga).
Janar Talts (palliga). Foto: Peeter Langovits

Eesti korvpallikoondise keskmängija Janar Taltsi koduklubi Varese Cimberio võitis laupäeva hilisõhtul koduväljakul 91:83 (49:50) Sidigas Avellinot, jätkates Itaalia meistrivõistlustel kaotusekibedust tundmata.

Varese läks eilse mängu viimasele veerandajale ühepunktilises 62:63 kaotusseisus, kuid otsustava veerandaja 29:20 eduga kindlustati magus kaheksa punkti suurune võit, kirjutab basket.ee.

Vahetusest 11 mänguminutiks väljakule pääsenud Talts kätt ei väristanud ning tõi 100% tabavuse juures neli punkti, ühe lauapalli ja ühe korvisöödu. Võitjate edukaimaks skooritegijaks kerkis 18 silma kogunud Bryan Dunston. Kaotajate poolel vastas samaga Nikola Dragovic.