Inter alistas kaartiderohkes duellis AC Milani

Milano Interi mängijad väravat tähistamas.
Milano Interi mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpallimeistrivõistlustel alistas Milano Inter 1:0 linnarivaali AC Milani.

Kohtumise ainsa värava lõi Walter Samuel juba matši 4. minutil ning seejärel tegeleti juba rohkem kaartide hankimisega.

Kokku näitas kohtunik eilses matšis kollast kaarti üheksal korral, kuna Interi jaapanlasest mängumees Yuto Nagatomo nägi kohtumise 48. minutil juba teist kollast kaarti, siis pidi Inter peaaegu pool kohtumist mängima vähemuses.

Seitsme vooru järel jagavad Itaalia liigas esikohta Torino Juventus ja Napoli, mõlemal meeskonnal on kirjas 19 punkti. Interil on tänu võidule koos 15 punkti ja sellega on nad neljandad, kolmandal kohal oleval Laziol on samuti 15 silma. Milan hoiab seitsme punktiga 11. kohta.