Kanguri suurepärane mäng aitas Milanol seeria Maccabi vastu viigistada

Kristjan Kangur (keskel).
Kristjan Kangur (keskel). Foto: SCANPIX

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emprio Armani alistas Euroliiga veerandfinaalis koduväljakul 91:77 Tel Avivi Maccabi. Seeria seis on viigis 1:1.

Kangur teenis täna mänguaega 17 minutit ning viskas selle aja jooksul 13 punkti. Kangur tabas kõik kolm kahepunktiviset, mõlemad kaugvisked ja ühe vabaviske. Milano resultatiivseim oli Curtis Jerrells 17 silmaga.

Külalistele tõi Alex Tyus 16 silma.

Kolme võiduni mängitava seeria kolmas kohtumine peetakse 21. aprillil Tel Avivis.

Mängu käik:

Milano võidab kohtumise 91:77

Milano juhib kolmanda veerandaja järel 66:55

Milano juhib teise veerandaja järel 47:34

Milano juhib esimese veerandaja järel 25:17

Seeria avakohtumine peeti Milano koduväljakul, kus Kanguri koduklubi pidi lisaaja järel vastu võtma valusa 99:101 kaotuse. Ka tänane kohtumine peetakse Milanos. Matš algab Eesti aja järgi kell 21.45!

Teises tänases kohtumises võõrustab Moskva CSKA Ateena Panathinaikost.

Teistes seeriates on Barcelona haaranud Istanbuli Galatasaray vastu 2:0 eduseisu ning ka Madridi Real juhib kolme võiduni mängitavat seeriat Piraeuse Olympiacose vastu 2:0.