Barcelona jõudis Euroliigas esimesena poolfinaali

Barcelona ja Galatasaray vaheline kohtumine.
Barcelona ja Galatasaray vaheline kohtumine. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas oli täna kavas üks veerandfinaalmäng, kus Barcelona alistas võõral väljakul Galatasaray ja jõudis esimese meeskonnana Final Four turniirile.

Barca alustas kohtumist võõrsil ebakindlalt ja kaotas esimese veerandaja 15:23, ent suutis kolmanda veerandaja lõpuks sisse mängida väikese 53:52 edu. Neljandal veerandajal suudeti edu hoida ja nii võeti kolmandas kohtumises 78:75 võit, mis oli Barcelonale kolmas ja viis nad Euroliiga Final Fourile.

Võitjate parimana viskas Marcelinho Huertas 16 punkti, kodumeeskonna resultatiivseimaks oli Carlos Arroyo 21 silmaga.