Hundi esimene värav aitas Kaisari kaheksandikfinaali

Rimo Hunt (nr 28) Levadia eest mängimas.
Rimo Hunt (nr 28) Levadia eest mängimas. Foto: Toomas Tatar

Eesti jalgpallikoondise ründaja Rimo Hunt naasis täna pärast mõnenädalast eemalolekut Kõzõlorda Kaisari põhikoosseisu ja tähistas seda oma esimese väravaga Kasahstanis, aidates klubi riigi karikavõistlustel 1/8-finaali.

Kui nädalavahetusel sekkus vahepeal traumaga kimpus olnud Hunt liigas mängu veel vahetusest, siis täna oli ta tagasi algkoosseisus. Sinna kuulus ta õigustatult, sest just tema oli meheks, kes Kaisari 44. minutil Taldõkorgani Sunkari vastu juhtima viis, vahendas Soccernet.ee.

Teisel poolajal lõi Kaisar esiliigaklubile veel ühe värava, mis nad 2:0 eduga järgmisesse ringi aitas. Hunt vahetati puhkama 79. minutil, samas kui teine koondislane Sergei Mošnikov tegi keskväljal täismängu.