Eestlased jätkavad Norra karikasarjas puhaste paberitega

Mariel Gregor
Pavel Londak.
Pavel Londak. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Jalgpallur Pavel Londaku koduklubi Bodö/Glimt ja Taijo Teniste tööandja Sogndal edenesid madalamate liigade klubide vastu Norra karikasarjas järgmisesse ringi.

Algrivistuses väljakule jooksnud Teniste tööandja Sogndal kustutas 3. divisjonis mängiva Ärdali optimismi kiiresti, asudes juba teisel minutil 1:0 juhtima. Pinge püsis mängus aga teise poolaja alguseni, kui 52. minutil tablool 2:0 süttis. Lõppskooriks jäi 4:0, vahendab Soccernet.ee.

Tavaliselt Glimti puuri kaitsev Londak sai täna puhkepäeva ja tema asemel seisis väravasuul norralane Lasse Staw, samuti 3. divisjoni klubi Tverlandet sellegipoolest aga ohtu ei kujutanud ja seal märgiti tulemuseks 5:0 Bodö/Glimtile.