Laar jättis eelmise tööandja võiduta

Pärnust pärit väravavaht Getter Laar.
Pärnust pärit väravavaht Getter Laar. Foto: Erakogu

Kahe hooaja vahel Guingampist Metzi siirdunud jalgpallur Getter Laar aitas eelmiselt kodustaadionilt naasta 2:2 viigiga.

Guingamp asus kohtumist küll avapoolaja keskel penaltist juhtima, kuid Metz viigistas seisu enne poolajavilet. 70. minutil võeti omakorda eduseis, kuid võitu 90 minutit mänginud Laar ja kaaslased ei saanud: 84. minutil viigistas Guingamp seisu 2:2 peale, teatas Soccernet.ee.

Tosina naiskonna konkurentsis on Metz seitsme vooru järel 14 punktiga kaheksandal kohal, kuus punkti rohkem kogunud Guingamp on viies.