Aston Villa lõpetas Manchester Unitedi võiduseeria

Radamel Falcao
Radamel Falcao Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas lõppes Mancheser Unitedi kuue mängu pikkune võiduseeria, kui võõrsil mängiti 1:1 viiki Aston Villaga.

Aston Villa asus mängu juhtima 18. minutil, kui kauni värava lõi Christian Benteke. Unitedi viigivärava lõi teise poolaja alguses Radamel Falcao. Villa pidi mängu lõpetama arvulises vähemuses, kuna 25 minutit enne lõppu sai punase kaardi Gabriel Agbonlahor.

Kindla võidu sai kirja Unitedi linnarivaal City, kes alistas kodus 3:0 Crystal Palace’i. Cityl on nüüd sama palju punkte kui esikohta hoidval Chelseal, kuid Londoni meeskonnal on mäng vähem peetud.

Man City – Crystal Palace 3:0

Aston Villa – Man Utd 1:1

Hull – Swansea 0:1

QPR – West Brom 3:2

Southampton – Everton 3:0

Tottenham – Burnley 2:1

West Ham – Leicester 2:0