Võidukas Chelsea tõusis Inglismaal taas ainuliidriks

Cesc Fabregas tähistamas Stoke City vastu löödud väravat.
Cesc Fabregas tähistamas Stoke City vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Londoni Chelsea jalgpallimeeskond pidas täna oma Premier League 17. vooru kohtumise ning alistas võõrsil 2:0 Stoke City. Tänu võidule tõusis Chelsea taas tabelis ainuliidriks.

Chelsea asus kohtumist juba 2. minutil juhtima, kui nurgalöögi järel suunas palli peaga väravasse meeskonna kapten John Terry. 78. minutil vormistas kohtumise lõppseisu hispaanlane Cesc Fabregas.

Chelsea on tabeliliidrina kogunud nüüd 42 punkti. Teisel kohal on Manchester City  39ga, kolmas Manchester United 32ga, neljas West Ham United 31ga, viies Southampton 29ga, kuues Londoni Arsenal 27ga, seitsmes Tottenham 27ga ja kaheksas Swansea City 25ga.