Kalev/Cramo sai Himkilt kindla kaotuse

Kalev/Cramo korvpalliklubi kaotas VTB Ühisliigas koduväljakul 70:94 Moskva Himkile. Kalevi parimana viskas Frank Elegar 14 punkti ja võttis maha 10 lauapalli. Rain Veidemani arvele jäi 12 punkti ning Skott Machado lisas 10 silma. Himki kasuks viskasid Tyrese Rice ja Petteri Koponen kumbki 17 punkti.

Mängu käik (Kalev - Himki):

Mäng Kalev/Cramo ja Moskva Himki vahel on iga hetk algamas.

12:13

Koponenilt veel üks kolmene, Alar Varrak võtab aja maha, veerandaja lõpuni neli minutit

14:13

Machado ja Eegeri koostööst sünnib kaunis alley-oop

18:21

Kaitse on mõlemal meeskonnal mitte just parim ja iga rünnak lõpeb kiire korviga. Davis tabab koos veaga ja Himki on kolmega peal

23:21

Avaveerand lõpeb Kalevi eduseisul

23:21

Teine veerandaeg:

27:30

Davis teeb Kupšase vastu mida tahab..veel kiirrünnak Himkilt ja Varrak võtab aja maha

27:32

Kupšas teeb Davise vastu vea ning ameeriklane tabab kaks vabaviset..Kalevi eesliin on pärast Freimanise lahkumist väga õhuke

27:36

Taas teeb skoori Davis ja vahe hakkab suurenema

29:40

Kalevi rünnak on täiesti lagunenud, igaüks, kes palli saab üritab indivudaalselt lahendust leida, ent tulutult

37:52

Elegar on Kalevile toonud 10 punkti, Himki edukaim on 13 punktiga Davis. Lauas on peal 17:13, Kalev on teinud 9 pallikaotust, Himki sama näitaja on 5

37:52

Algas teine poolaeg!

39:55

Škele tabab korvi alt, ent Hinki ei jää võögu, Monja tabab nurgast kolmese. Sellest seisust on Kalevil väga raske välja tulla. Himki on pärast poolajapausi kaitset veel tihendanud.

41:62

Rice´ilt kiire läbiminek ja kaks punkti on tõsiasi

44:67

Elegar saab Arbetilt hea söödu ning surub palli korvi, ent Koponen vastab kohe kaugviskega

49:71

Elegar teeb korvialuses võitluses Patejevi vastu vea ja vimane tabab mõlemad vabavisked

54:73

Veideman on sel veerandil skooritegemise enda peale võtnud, tema järjekordse läbimurdega veerandaeg ka lõpeb.

54:73

Algas neljas veerandaeg:

54:75

Viimast veerandaega alustavad kalevlased pallikaotusega ja Rice reakuseerub kiirrünnaku

57:80

Rice on ka mängu lõpus hoogu läinud, tabab järjekordse kaugviske

65:88

Popovic tabab ilukorvi

70:94

Himki paneb mängu viimastel minutitel veel üle välja pressingu peale..mängu võidab Himki.

Kalev peab täna esimese kohtumise ilma Rolands Freimaniseta, kes siirdus Kaasani Unicsisse. Lisaks võib Cramo kodulehe väitel tänasest mängust eemale jääda ka Kristjan Kitsing, kes vigastas treeningul pöialt.

Kalevil on VTB liigas seni kirjas 10 kaotust ja viis võitu, Moskva Himkil omakorda on kirjas vaid üks kaotus ja 13 võitu.