Kangur naasis Varese eest palliplatsile

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Üsna veenva come-backi tegi Itaalia korvpalliliigas Eesti koondise kapten Kristjan Kangur, kes sai mänguaega koguni 23 minutit.

Varese kaotas kohtumise 70:80. Kangur mängis avapoolajal kaasa 8, teisel poolajal 15 minutit, kokku seega 23. Protokolli jäi viis punkti, kaheksa lauapalli ja kaks vaheltlõiget (visked: 2p 2/1, 3p 2/1, vv 2/0). Samuti kaheksa lauda hankis ka Craig Callahan. Varese resultatiivseim oli Christian Eyenga 19 punktiga. Pluss-miinus skaalas jäi Kangur viiega miinusesse, vahendas basket.ee.

Varesel seisab 8. veebruaril ees välismäng Reggio Emiliaga ning 14. veebruaril kodus Venezia Umanaga.