Ghana ja Elevandiluurannik jõudsid Aafrika Rahvaste karikal veerandfinaalist edasi

Ghana mängijad.
Ghana mängijad. Foto: SCANPIX

Ghana ja Elevandiluurannik suutsid Aafrika jalgpalli Rahvaste Karika veerandfinaalidest edasi jõuda ning võivad finaalis vastamisi minna.

Ghanal ei olnud Guineaga ühtegi probleemi ning Christian Atsu ja Kwesi Appiahi väravatest võeti 3:0 võit, vahendas Soccernet.ee.

Elevandiluuranniku ja Alžeeria vastasseis oli veerandfinaalide oodatuim ja ka seda väärt. Kohtumine osutus põnevaks, mõlemapoolsete paremate perioodidega. Lõpuks jäi 3:1 peale Elevandiluurannik, kelle peakangelaseks tõusis kahe tabamuse autor Wilfried Bony.