Kanepi võitis Wozniacki vastu avaseti, kuid kaotas mängu

Kaia Kanepi kohtumises Caroline Wozniacki vastu
Kaia Kanepi kohtumises Caroline Wozniacki vastu Foto: SCANPIX

Eesti esireket Kaia Kanepi kohtus Miami tenniseturniiri kolmandas ringis maailma viienda reketi Caroline Wozniackiga. Kanepi alustas üle kahe tunni kestnud kohtumist küll hästi, kuid lõpuks pidi eestlanna tunnistama vastase paremust numbritega 6:4, 1:6, 3:6

Kanepi - Wozniacki

-

Miamis on kell kohe-kohe 11 hommikul ning tennisepäev saab avalöögi. Peaväljakul asuvad võistlustulle Kaia Kanepi ja Caroline Wozniacki

-

Pärast avamängu saab peaareenile kogunenud publik tänase päeva jooksul teiste seas näha veel selliseid tennisestaare nagu näiteks Jo-Wilfried Tsonga, Serena Williams ja Novak Djokovic.

1:2

Kanepi võidab küll kaks esimest punkti, kuid lõpuks õnnestub Wozniackil oma servigeimi hoida

5:2

Kanepi murrab taas. Wozniacki paistab veidi liimist lahti olevat ning teeb palju lihtsaid vigu

0:2

Kanepi ei võida oma servil mitte ühtegi punkti ning lõpetab geimi topeltveaga...

2:1

Kanepi hoiab oma servi ning läheb otsustavas setis juhtima. Viimati võitis Kanepi oma servigeimi esimeses setis

2:2

Wozniacki hoiab oma servi

2:3

Wozniacki murrab Kanepi servi

2:4

Kanepil on võimalus vastase palling murda, kuid lõpuks suudab Wozniacki oma servi hoida

2:5

Kanepi kaotab taas oma servi. Wozniacki on matši võidule väga lähedal

3:5

Kanepi murrab vastase servi ning kohtumine jätkub. Mängitud on veidi vähem kui kaks tundi

3:6

Kanepi lõpetab kohtumise topeltveaga. Kanepi alustas küll hästi, kuid lõpuks pidi ta tunnistama vastase paremust numbritega 6:4, 1:6, 3:6

Kanepi tööpäev kestis teises ringis tunni ja 17 minutit, kui eestlanna võitis 6:2, 6:4 maailma 31. reketit Varvara Leptšenkot USAst. Avaringis vaba olnud Wozniacki pääses veel kergemalt, alistades ameeriklanna Madison Brengle'i (WTA 44.) 57 minutiga 6:0, 6:1.

Kanepi ja kunagine maailma esireket Wozniacki on varem kohtunud kuus korda ning taanlanna on saanud neli võitu, kahel korral on peale jäänud Kanepi. Viimati loovutas Wozniacki 2012. aastal Seouli turniiri finaalis Kanepile kahe seti peale vaid ühe geimi, võites 6:1, 6:0.

Enne seda oli Kanepi aga suutnud samal aastal Prantsusmaa lahtistel Wozniackit kolmesetilises põnevusmängus 6:1, 6:7 (7), 6:3 võita. Tervelt neljas omavahelises mängus kuuest ongi seejuures vajatud võitja selgitamiseks otsustavat setti.