Reusi ja Mülleri väravad tõid Saksamaale võidu Gruusia üle

Ats Kuldkepp
Thomas Müller Gruusia vastu.
Thomas Müller Gruusia vastu. Foto: PATRIK STOLLARZ/AFP

Jalgpalli 2016. aasta EM-i kvalifikatsioonimängudel peetakse täna kaheksa kohtumist ja viis neist on juba läbi. Keskses matšis alistas Saksamaa D-grupis võõrsil Gruusia 2:0.

Sakslaste mõlemad väravad sündisid esimese poolaja lõpus, kui 39. minutil oli täpne Marco Reus ja 44. minutil Thomas Müller. Saksamaal on nüüd D-grupis viie mänguga kogutud 10 punkti, sama palju on punkte teeninud täna 6:1 Gibraltarit võitnud Šotimaa. Poolal on samuti 10 punkti, aga neil on veel matš Iirimaaga käimas.

F-grupis kaotas Soome võõrsil Põhja-Iirimaale 1:2, samas grupis oli Rumeenia Fääri saartest üle vaid 1:0. Soomel on viie mänguga koos neli punkti, juhib Rumeenia 13 punktiga, kellele järgneb Põhja-Iirimaa 12 punktiga.

I-grupis võitis Albaania Armeeniat 2:1.