Kuula: Priit Mihkelsoni kokkuvõte Rajust Eesti MMA amatöörraadios

Henri Hiiemäe (vasakul) ja nurgamees Priit Mihkelson.

FOTO: Margus Ansu

Möödunud nädalavahetusel toimus Tartus Eesti sportliku vabavõitluse liiga juubeliüritus – MMA Raju 10. Eesti MMA amatöörraadio vedaja, Raju fänn ja harrastaja Ari Matti Mustonen on värskesse saatesse külla kutsunud Tallinna spordiklubi 3D Treening peatreeneri Priit Mihkelsoni.

3D Treening klubi esindas äsja toimunud Raju juubeliüritusel kokku 10 sportlast, mis tõi klubile seitse võitu (6 TKO/KO, 1 alistus), ühe viigi ja kaks kaotust (1 TKO/KO, 1 kohtunike otsus).

Tunniajases saates räägitakse Raju üritus(t)est, nurgamehe tööst ja emotsioonidest, 3D Treening sportlaste tegemistest ja tegematajätmistest ning sportlikust vabavõitlusest üldisemalt - sealhulgas meie kõigi lemmikteemal «sport vs vägivald». Lisaks räägib Mihkelson lühidalt sellest, kuidas ta juba täna kodumaa tolmu jalgelt pühib ning järgmised kolm kuud Kanadas inimesi treenides veedab.

Kuula saadet.

Sportlik vabavõitlus on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala - poksi, maadluse ja judo - ning teised kahevõitlusalad. Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga, mille matšid toimuvad Eestis ainulaadses, võrkaiaga piiratud puuris.

Tagasi üles