Absurdne omavärav: kreeklane lõi Euroopa liigas palli 20 meetri pealt oma väravasse

Giourkas Seitaridis (paremal) kohtumises Lazio vastu
Giourkas Seitaridis (paremal) kohtumises Lazio vastu Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liigas lõi Panathinaikose mängija Giourkas Seitaridis eile üsna veidra omavärva.

Kohtumises Lazio vastu sai Seitaridis mängu 25. minutil söödu oma väravast välja tulnud kindamehelt ning mees otsustas palli puurivahile tagasi sööta, kuid unustas ära, et viimane oli oma positsioonilt välja tulnud. Umbes 20 meetrilt söödetud pall veeres seega hoopis oma väravasse ning andis Laziole 1:0 edu. Mängu viimasel minutil kreeklased siiski Toche väravast viigistasid.