Üheksakesi jäänud Chelsea kaotas Manchester Unitedile

Mariel Gregor
Chelsea ründaja Fernando Torres (põlvili) teenis punase kaardi.
Chelsea ründaja Fernando Torres (põlvili) teenis punase kaardi. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United palju põnevust pakkunud mängus võõrsil 3:2 Londoni Chelsea.

United asus avapoolajal kohtumist 2:0 juhtima (David Luizi omavärav ja Robin van Persie tabamus), veidi enne poolaja lõppu jõudis sihile ka Chelsea, kui täpne oli Juan Mata.

Ramires viigistas 53. minutil seisu 2:2-le, kuid seejärel teenisid Chelsea poolel punased kaardid Branislav Ivanovic ja Fernando Torres ning edasi tuli mängida üheksakesi. 74. minutil pandi ülekaal maksma ja Javier Hernandez lõi ManU võiduvärava.

Liigatabelit juhib 22 punktiga Chelsea, ManU-l ja Manchester City´l on 21 punkti.