Suurüllatus: Barcelona mängis maha kaheväravalise edu ja sai hooaja esimese kaotuse

Pettunud Barcelona mängijad kohtumises Real Sociedadiga.
Pettunud Barcelona mängijad kohtumises Real Sociedadiga. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sai suurüllatusega hakkama Real Sociedadi meeskond, kes alistas koduväljakul sellel hooajal seni võitmatuna püsinud Barcelona.

Mängu alguses paistis, et kõik läheb tavalist rada pidi ning Barcelona läks kiiresti Lionel Messi ja Pedro väravatest 2:0 juhtima. Seejärel võttis kohtumine aga ootamatu pöörde.

Esimese poolaja lõpus vähendas kodumeeskond vahe minimaalseks, kui täpne oli Gonzalo Castro.

Viigini jõudis Real Sociedad 63. minutil ning täpne oli taas Castro. Võiduvärava lõi mängu esimesel lisaminutil Agirretxe. Barcelona lõpetas mängu arvulises vähemuses, sest 56. minutil sai teise kollase kaardi Gerard Pique.

Võiduga kerkis Sociedad liigatabelis 9. kohale. Barcelona jätkab kindla liidrina.