Eclex lõpetas Balti liiga põhiturniiri võidukalt

Korvpall.
Korvpall. Foto: Urmas Luik

Balti liiga põhiturniiri viimases mängus alistas Eclex kodusaalis Valgevene Berezina-RCOR naiskonna tulemusega 66:59.

Valgevene naiskond alustas mängu paremini ja võttis juhtohjad enda kätte. Poolajal valitses tablool seis 30:25 Berezina kasuks.

Eclex oli tagaajajarollis kuni kolmanda veerandaja keskpaigani, kui Marit Maaringu korvist esmakordselt kohtumist juhtima asuti. Kuigi veerand võideti kokkuvõttes nelja punktiga,oli Eclex enne viimast kümnendikku siiski ühe silmaga taga.

Neljas veerandaeg kujunes oodatult põnevaks. Eclexi poolel sai hea hoo sisse Annika Köster. Visates kuus punkti järjest, viis ta eestlannad juhtima. Pärast seda Eclex enam edu käest ära ei andnud ja sai kätte teenitud võidu seisuga 66:59.

Köster viskas üleplatsimängijana 20 punkti ja võttis lisaks 11 lauapalli. Vigastusest paranev Heila Rosenfeldt lisas 12 silma. Berezina-RCOR naiskonna resultatiivseim oli 18 punktiga Irina Chubkavets.

Balti liiga põhihooajal sai Eclexi naiskond 4 võitu ja 4 kaotust. Vahegrupi vastased selguvad peagi loosiga.