Eesti kaotas saalihoki MM-valikturniiril Saksamaale

Mariel Gregor
Eesti naiskond.
Eesti naiskond. Foto: saalihoki.ee

Naiste saalihoki MM-valikturniiril Valmieras tuli Eesti naiskonnal vastu võtta 1:4 kaotus Saksamaalt.

Eesti jäi esimesel kolmandikul 0:1 kaotusseisu, kuid suutis  Kristi Lööperi viskest ja Elen Marunevitsi söödust viigistada 1:1.

Teisel kolmandikul väravaid ei visatud.

Kolmanda kolmandiku alguses ebaõnnestus Kati Kütisaarel karistusvise, mille järel sakslannad viskasid veel kolm väravat. Viimane neist saavutati 4 sekundit enne lõpuvilet, kui Eesti mängis seisu parandamiseks väravavahita.

Mängu parimaks tunnistati Eesti poolelt Elen Marunevits.

Naiskonnal on nüüd võit, viik ja kaotus ning reedel kell 12 kohtutakse Slovakkiaga.