Siim-Sander Vene viskas Prienai võidumängus 17 punkti

Siim-Sander Vene (palliga).
Siim-Sander Vene (palliga). Foto: Liis Treimann / Postimees

Eesti koondislase Siim-Sander Vene koduklubi Prienai sai Leedu meistriliigas hooaja 12. võidu, kui koduväljakul alistati tulemusega 108:87 turniiritabeli kaheksas Kedainiai Nevežise, vahendab basket.ee.

Leedu meistriliiga teise koha meeskond Prienaid otsustas mängu saatuse kahe esimese veerandajaga, mis võideti 35:18 ja 24:18.õ ning kuigi teine poolaeg kaotati 49:51, ei olnud võitjas kahtlust.

Algviisikus alustanud Vene rassis lõpuks 30 minutit ning kogus selle aja jooksul 17 punkti (kahepunktivisked 7/8, kolmepunktivisked 1/5), 5 lauapalli, 3 korvisöötu ja 4 vaheltlõiget.

Prienai edukaim punktikütt oli 25 punkti kogunud Gediminas Orelikas. Nevežisele tõi Tony Bishop 22 silma.