Selgus Rakvere Tarva saatus Balti liigas, Vene koduklubi pääses edasi

Peatreener Andres Sõber Rakvere Tarva mehi juhendamas
Peatreener Andres Sõber Rakvere Tarva mehi juhendamas Foto: Margus Ansu

Korvpalli Balti liigas alistas H-vahegrupi kohtumises Leedu klubi Pieno Zvaigzdes 92:86 teise leedulaste tiimi Juventuse. Juventusel on tabeis nüüd neli võitu ja üks kaotus, Pieno Zvaigzdesil on neli võitu ja kaks kaotust.

Samas alagrupis mängival Rakvere Tarval on kirjas kolm võitu ja kaks kaotust. Veerandfinaali jõudmiseks peab Tarvas nüüd reedel toimuvas kohtumises alistama Juventuse vähemalt kaheksa punktiga.

Samal ajal alistas Eesti koondislase Siim-Sander Vene tööandja Prienai koduväljakul 109:76 Jelgava ning tabelis on neil nüüd neli võitu ja üks kaotus ja koht veerandfinaalis kindel.

Vene viibis võitjate ridades väljakul 22 minutit ja selle aja jooksul viskas ta seitse punkti ja võttis üheksa lauapalli.