Eclex alustas Balti liiga vahegruppi võiduga

Mirjam Nikolai
Mirjam Nikolai Foto: basket.ee/Argo Luigas

Naiste korvpalli Balti liiga esimeses vahegrupi mängus alistas Eclex pingelises kohtumises Berezine-RCOR naiskonna lisaajal tulemusega 64:58.

Eclex alustas hästi ja võitis avaveerandi 15:7. Teisel veerandil tekkis aga väike mõõn ning poolajaks oli eestlannade edu 4-punktiline.

Teise poolaja algust kontrollis jällegi Eclex, kolmanda kümnendi lõppedes juhiti mängu 43:36. Viimasel veerandil lasti aga Valgevene naiskonnal visata 15 silma enda seitsme vastu, mille tulemusel lõpusireeni kõlades valitses tablool viik.

Lisaaja kallutasid Jaanus Levkoi hoolealused juba kindlalt enda kasuks, võites selle 13:7 ja kogu kohtumise 64:58.

Üleplatsimängijana viskas Mirjam Nikolai 24 punkti. Hästi tegutses lauas Annika Köster, kes noppis koguni 16 lauapalli ja viskas 11 silma. Heila Rosenfeldt toetas 12 ja Laina Mesila-Kaarmann 10 punktiga.

Berezina-RCOR naiskonna tulemuslikum oli Krystina Turomša 14 silmaga.

Homme on Eclex vastamisi Kati Rausbergi koduklubi Tsmoki-Minskiga kell 15.30.