Kalju tuli Paide vastu kaks korda kaotusseisust välja ja alustas hooaega võiduga

Hidetoshi Wakui.
Hidetoshi Wakui. Foto: Mihkel Maripuu

Täna tehti algust jalgpalli Eesti meistrivõistlustega. Ehmatusega pääses tiitlikaitsja Nõmme Kalju, kes jäi võõrsil Paide vastu kaks korda kaotusseisu, kuid suutis lõpuks siiski 3:2 võidu võtta.

Paide asus mängu juhtima 19. minutil, kui täpne oli Lauri Varendi. Seejärel Hidetoshi Wakui viigistas. 39. minutil teenis Paide penalti, mille realiseeris Andre Mägi. Ka see eduseis ei püsinud kaua ja poolajale mindi taas viigiseisul, kui täpne oli taas Wakui.

Võiduväravat ajas Kalju taga pikalt. Kõigest kaks minutit enne mängu lõppu oli täpne Tarmo Neemelo, kes tiitlikaitsjatele võidu tõi.

Sillamäe Kalev võitis põnevas Ida-Virumaa derbys 2:1 Narva Transi ja meistriliiga uustulnuk Infonet tegi väravateta viigi Kuressaarega.