Võidukas Jose Mourinho: parem meeskond kaotas

Jose Mourinho tunnustas pärast võitu vastasmeeskonda.
Jose Mourinho tunnustas pärast võitu vastasmeeskonda. Foto: SCANPIX

Madridi Real alistas jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises võõrsil 2:1 Manchester Unitedi ning pääses koondtulemusega 3:2 veerandfinaali.

«Parem meeskond kaotas. Me ei mänginud hästi, kuid jalgpall on juba kord selline,» teatas mängujärgselt Reali juhendaja Jose Mourinho.

Real jäi korduskohtumises 48. minutil kaotusseisu, kui Sergio Ramos lõi omavärava. Mängu käik sai aga uue pöörde, kui 56. sai punase kaardi ManU mängumees Nani. Seejärel viigistas Luka Modric 66. minutil seisu ja 69. minutil viis Cristiano Ronaldo juba Reali juhtima.