Tiitlit kaitsev Kanepi alistas tugeva prantslanna

Kaia Kenepi.
Kaia Kenepi. Foto: SCANPIX

Kaia Kanepi (WTA 40.) alustas Portugal Openi tenniseturniiri võidukalt, kui ta alistas avaringis 6:4, 6:3 Prantsusmaad esindava Kristina Mladenovici (WTA 46.). Mullu teenis Kanepi samas oma karjääri kolmanda WTA turniirivõidu.

Kohtumine kestis üks tund ja 23 minutit. Kanepi lõi matši jooksul kuus serviässa ja tegi kuus topeltviga. Mladenovici arvele jäi üks serviäss ja kaks topeltviga. Esimese servi õnnestumise protsent oli eestlannal 58 ja vastaselt 61. Kokku võitis Kanepi 71 pallivahetust ja Mladenovic 54.

Teises ringis läheb Kanepi vastamisi turniiril viiendana paigutatud rumeenlanna Sorana Cirstea’ga (WTA 26.), kes alistas avaringis 6:2, 2:6, 6:1 hispaanlanna Anabel Medina Garriguesi.

4:2

Kanepil on vastase servil mitu murdepalli ja lõpuks kasutab ta ka ühe ära ja murrab sellega Mladenovici servigeimi

5:2

Kanepi võidab ka enda servigeimi ja suurendab edu

5:2

Praeguseks on kohtumine kestunud 30 minutit. Kanepi on seni löönud neli serviässa ja teinud kaks topeltviga

5:3

Mladenovic võidab oma servigeimi

5:4

Kanepi ei suuda oma servigeimi võita ja Mladenovic vähendab vahet

6:4

Kanepi murrab Mladenovici servigeimi ja ei anna seejuures vastasele selles geimis ühtegi punkti. Esimene sett eestlannale

-

Teises setis alustab servimist taas Kanepi

-

Esimeses setis lõi Kanepi neli serviässa ja tegi ka neli topeltviga. Mladenovici arvele jäi üks serviäss ja üks topeltviga. Eestlanna võitis avasetis 38 ja Mladenovic 30 pallivahetust

1:0

Kanepi asub 40:0 juhtima, loovutab seejärel ühe punkti ka vastasele ja võidab kokkuvõttes kindlalt oma servigeimi