Levadia võttis Paide üle napi võidu

Levadia kohtumises Floraga.
Levadia kohtumises Floraga. Foto: Andres Haabu

Eesti jalgpalli meistriliigas alistas Tallinna FC Levadia täna 1:0 Paide Linnameeskonna.

Kohtumise avapoolaeg möödus väravateta ning ka suurema osa teisest poolajast oli tablool seis 0:0. Artur Pikk viis kodumeeskonna Levadia 81. minutil juhtima ning 88. minutil oleks võinud seisuks tulla 2:0, kuid Paide värvavaht Mihhail Lavrentjev tõrjus Aleksei Jahhimovitši penalti.

Levadia on tänase seisuga kogunud 25 punkti ja jagab koos FC Floraga 2.-3. kohta, liidriks on 28 punktiga Nõmme Kalju. Paide Linnameeskond püsib 12 punktiga tabeli viiendal real.