Kalju viigistas Sillamäega, Levadia kaotas Transile

Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalevi kohtumine.

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna neli 16. vooru kohtumist. Tabeli kolme parema hulka kuuluvad FC Levadia ja Nõmme Kalju jäid mõlemad ilma oodatud võidupunktidest.

Levadia jäi üllatuslikult alla 0:1 Narva Transile. Koduväljakul mänginud Trans avas väravaarve 56. minutil ning kuigi külalistel oli võimalus viigistada, ei suutnud Ingemar Teeveer 83. minutil realiseerida penaltit.

Nõmme Kalju mängis samal ajal 0:0 viiki Sillamäe Kaleviga ning nii jäi hetkel liigatabelis kolmandat kohta hoidval Kaljul teist vooru järjest väravatearve avamata. Paide Linnameeskond alistas 3:0 FC Kuressaare, Tartu Tammeka oli võõrsil 2:0 parem Tallinna Kalevist.

Pärast tänaseid mänge juhib liigatabelit 37 punktiga Levadia, teist kohta hoiab 35 punktiga FC Flora, Nõmme Kalju on 34 silmaga kolmas.