Oliver Lomp
Manchester City mängijad Micah Richardsi väravat tähistamas
Manchester City mängijad Micah Richardsi väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalliklubi Manchester City pidas täna sõpruskohtumise itaallaste AC Milaniga ning jalgpallipublik sai näha esimesel poolajal tõelist tulevärki.

City läks mängu tänu Edin Džeko kahele ning Micah Richardsi, David Silva ja Aleksandar Kolarovi väravatele 36. minutiks koguni 5:0 juhtima. 37. ja 39. minutil oli aga Milani poolt täpne Stephen El Shaarawy ning 43. minutil Andrea Petagna ning poolaeg lõppes City 5:3 eduseisul.

Kuna teisel poolajal väravaid ei löödud, olid lõpuvile kõlades tablool samad numbrid.