Oliver Lomp
Müncheni Bayerni mängijad Audi Cupi karikaga
Müncheni Bayerni mängijad Audi Cupi karikaga Foto: SCANPIX

Eesti aja järgi eile hilisõhtul ja täna varahommikul peeti üle maailma taas põnevaid jalgpalli sõprusmatše.

Mulluse hooaja valitseja Müncheni Bayern alistas 2:1 Inglismaa hõbedameeskonna Manchester City. Alvaro Negredo viis City 61. minutil juhtima, kuid Thomas Mülleri penalti viis minutit hiljem viigistas seisu. Bayernile tõi võidu 73. minutil Mario Mandzukic. Lisaks võitis Bayern uue peatreeneri Pep Guardiola käe all esimese karika, kuna sõprusmängus oli välja pandud Audi Cup nimeline karikas.

AC Milan oli tänu 52. minutil Kinsley Boatengi löödud väravale 1:0 üle Sao Paolost.

Londoni Chelsea oli kindlalt 2:0 üle Milano Interist. Chelsea väravad lõid esimese poolaja keskel Oscar ja Eden Hazard. Inter lõpetas mängu kümnekesti, kuna punase kaardi teenis Hugo Campagnaro.

Madridi Real oli äsja lõppenud sõprusmängus 3:1 üle Los Angeles Galaxyst- Avapoolaeg lõppes tänu Angel di Maria väravale 1:0 Reali eduseisus. Teisel poolajal lõi kaks väravat Karim Benzema, Galaxy auvärava eest hoolitses Jose Villareal.