Flora kaotas koduliigas ka Infonetile

FC Flora fännidel ei olnud täna rõõmustamiseks põhjust.
FC Flora fännidel ei olnud täna rõõmustamiseks põhjust. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel eelmisest kolmest kohtumisest kaks kaotanud FC Flora pidi ka täna vastu võtma kaotuse, kui koduväljakul jäädi 2:3 alla FC Infonetile.

Flora asus kohtumist 26. minutil Rauno Alliku tabamusest juhtima ja 32. minutil suurendas Karol Mets eduseisu. Teine poolaeg kuulus aga Infonetile – 48. ja. 74. minutil jõudis väravani Aleksabder Bebih ja 87. minutil vormistas lõppseisu Maksim Lipin.

Teises samal ajal toimunud kohtumises alistas tallinna Kalev võõrsil 1:0 tänu Stefan Tripkovici 17. minuti tabamusele Tartu Tammeka.

Tabeliseis: 1. FC Levadia 55 punkti/23 mängu, 2. Nõmme Kalju 52/23, 3. FC Flora 47/25, 4. Sillamäe Kalev 47/23, 5. Paide linnameeskond 34/24, 6. FC Infonet 27/25, 7. Tartu Tammeka 24/24, 8. Narva Trans 23/24, 9. Tallinna Kalev 21/24, 10. FC Kuressaare 10/23.