Thierry Henry (all) ja Lionel Messi. Foto: Reuters / Scanpix
Jalgpalli Meistrite liiga
keskses kohtumises alistas
tiitlikaitsja FC Barcelona kodus Milano Interi 2:0.

Avapoolaja võitis Barcelona. Gerard Pique viis hispaanlased juba 10. minutil juhtima ning 26. minutil kasvatas Pedro eduseisu kaheväravaliseks. Barcelonal oli veelgi võimalusi, kuid rohkem väravaid ei suudetud lüüa. Interi mäng oli väga mannetu.

Teisel poolajal jätkas elavamalt Barcelona ning Interi meeste käitumine muutus üsna tooreks. Väravaid aga kumbki meeskond ei löönud ja Barcelona võitis 2:0.

Üks mäng F-alagrupis oli juba varem peetud. Kaasani Rubin viigistas kodus Kiievi Dinamoga 0:0.

Seis F-alagrupis on intrigeeriv: Barcelona juhib kaheksa punktiga, Interil ja Rubinil on kuus ning Dinamol viis silma.

Konkurentsist langes aga Inglismaa gigant FC Liverpool. Kuigi Debreceni suudeti võõrsil 1:0 võita, suutis sama ka Fiorentina kodus Lyoni vastu ning see tähendab, et just Lyon ja Fiorentina edenevad kaheksandikfinaali. Liverpool jätkab Euroopa liigas.