Oliver Lomp
Edin Džeko
Edin Džeko Foto: AFP / Scanpix
Eestiga samasse MM-valikgruppi kuulunud Bosnia ja Hertsegoviina ründaja Edin Džeko röövis viimases Wolfsburgi Meistrite liiga kohtumises Moskva CSKAga meeskonnakaaslaselt Obafeme Martinslit värava.

Wolfsburg läks 19. minuti Džeko väravast juhtima ning paar minutit hiljem oli sakslastel suurepärane võimalus eduseisu suurendada. Paraku puutus suluseisus asunud Džeko Martinsi poolt teele saadetud palli, mis oleks väravasse veerenud. Saksamaa meedia juba teeb Džeko tegutsemist maha ning pole ka ime, kuna Wolfsburg võis sellega kaotada alagrupist edasipääsemise võimaluse.  Silmnähtavalt polnud ka Martins kaaslase tegevusega rahul.

Kohtumine kaotati 1:2 ning kuna mõlemal meeskonnal on kogutud seitse punkti, siis otsustab edasipääseja viimane voor.

Videot mängu parimatest hetkedest on võimalik näha siit.