Žalgiris kaotas Leedu karikafinaalis Rytasele

Siim-Sander Vene Kaunase Žalgirise särgis.
Siim-Sander Vene Kaunase Žalgirise särgis. Foto: Marko Mumm
Siim-Sander Veneta mänginud Kaunase Žalgirise korvpalliklubi kaotas Leedu karikafinaalis igipõlisele rivaalile Vilniuse Lietuvos Rytasele 65:77.

Teist aastat järjest Leedu karikavõitjaks kroonitud Rytas kaotas Žalgirisele vaid esimese veerandaja, mis lõppes Kaunase klubi kuue punktilises eduseisus 19:25, kirjutab basket.ee.

Teisel veerandajal sai Rytas oma mängumasina käima, võites poolaja kümne punktiga 40:30 ja kogu mängu 77:65.

Rytase parimatena kogusid Martynas Gecevicius ja Milko Bjelica kumbki 18 punkti. Kaotajate edukaimana tõi Tadas Klimavicius 21 punkti ja 16 lauapalli.