Milano ja Kangur alustasid Euroliiga vahegruppi kaotusega

Kristjan Kangur Milano Emporio Armani särgis.
Kristjan Kangur Milano Emporio Armani särgis. Foto: Giuseppe Cottini

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani sai korvpalli Euroliiga E-vahegrupi avamängus kindla kaotuse, kui võõrsil jäädi 57:73 alla Ateena Panathinaikosele.

Kangur teenis mänguaega ligi 14 minutit. Ühe ebatäpse kaugviske teele saatnud Kanguril jäi isiklik punktiskoor avamata, samas jäi tema arvele kaks lauapalli, kaks resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, üks pallikaotus, üks blokeeritud vise ja lisaks tehti tema vastu kaks viga. Milano edukamad olid Alessandro Gentile 14 ja Keith Langford 11 silmaga.

Võitjate kasuks viskasid James Gist 12, Roko Ukic 11 ja Antonis Fotsis 10 punkti.

Panathinaikosele 73:57 võit!

33 minutit mängitud: Panathinaikos juhib 62:45

Kolmanda veerandaja järel juhib Panathinaikos 52:40

26 minutit mängitud: Panathinaikos juhib 47:37, Kangur on mänguaega teeninud 13.42, kuid isiklik skoor on tal veel avamata

Teise veerandaja järel juhib Panathinaikos 38:31, Kangur on mänguaega teeninud 8.54. Eestlase arvel on kaks resultatiivset söötu, üks lauapall, üks blokk ja tema takistamisel on tehtud kaks viga

19 minutit mängitud: Panathinaikos juhib 36:29

15 minutit mängitud: Panathinaikos juhib 26:19, Kangur on mänguaega seni saanud 7.46 ja tema arvel on kaks resultatiivset söötu, lisaks on ta blokeerinud ühe vastaste viske ja tema vastu on tehtud kaks viga

12 minutit mängitud: Panathinaikos juhib 25:16, Kangur on väljakul viibinud 4.20 ja saanud kirja ühe resultatiivse söödu

Esimese veerandaja võidab Ateena klubi 20:14

9 minutit mängitud: Panathinaikos juhib 20:12, Milano ridades on väljakule tulnud ka Kangur

5 minutit mängitud: Panathinaikos juhib 13:9

Kohtumine on alanud, Kangur alustab vahetusmängijate pingilt.

Teistes tänastes E-vahegrupi matšides kohtuvad FC Barcelona – Istanbuli Anadolu Efes ning Malaga Unicaja – Laboral Kutxa, homme mängivad Piraeuse Olympiacos – Istanbuli Fenerbahce Ülker.

Siim-Sander Vene tööandja Kaunase Žalgiris võõrustab homme F-vahegrupi matšis Müncheni Bayernit. F-vahegrupis kohtuvad täna Istanbuli Galatasaray – Tel Avivi Maccabi, Belgradi Partizan – Madridi Real ning homme mängivad ka Krasnodari Kuban Lokomotiv – Moskva CSKA.

Milano ja Panathinaikose kohtumine algab täna Eesti aja järgi kell 21.30.