Käsipallikoondis kaotas võõrsil kindlalt MM-valikmängu Portugalile

Käsipallikoondise mängija Martin Johannson kohtumises Portugaliga.
Käsipallikoondise mängija Martin Johannson kohtumises Portugaliga. Foto: Margus Ansu

Eesti meeste käsipallikoondis pidas täna 2015. aasta MM-valikmängu Portugalile ja pidi tunnistama kindlalt 27:35 võõrustajate parimust.

Eesti rahvusmeeskond jäi kaotusseisu üsna kohtumise alguses ja poolaja võitis Portugal 20:11. Teisel poolajal eestlased vahet tagasi mängida ei suutnud ja nii teeniti MM-valikmängudes neljas kaotus. Eesti parimana viskas Mait Patrail seitse väravat, Kristo Voika lisas kuus ja Martin Johannson viis tabamust.

Mängu käik (Portugal-Eesti):

Kohtumine Portugali ja Eesti vahel on alanud.

1:0

Võõrustajad avavad mänguskoori.

5:2

Eesti poolt on kaks väravat visanud Uku-Tanel Laast, ent Portugal on suutnud vastu visata viis väravat.

6:2

Portugal suurendab vahe neljale väravale.

9:5

Vahe püsib portugallaste kasuks.

9:5

Eesti poolt on vahepeal käe valgeks saanud ka Kristo Voika ja kaks väravat visanud Jürgen Rooba.

13:6

Portugal on suutnud kohe mängu alguses sisse mängida suure vahe.

13:6

Eesti poolt on koondise kuuenda värava visanud Mait Patrail.

14:8

Eesti poolt viskas oma teise värava Patrail, esimese tabamuse sai kirja Martin Johannson.

16:10

Kuigi Eesti on resultatiivne, ei suudeta vahet väiksemaks mängida.

16:10

Oma väravaarve avas Marko Slastinovski, teise tabamuse sai kirja Johannson.

18:10

Vahe suureneb juba kaheksale väravale.

20:11

Endiselt on Portugal kohtumist dikteerimas. Eesti eest on teise värava visanud Voika.

20:11

Poolaeg lõppebki seisul 20:11.

20:11

Teine poolaeg on alanud.

22:14

Teise poolaja algus mängu muutust toonud pole: vahe on endiselt suur. Eesti poolt viskasid teisel poolajal esimesed väravad Slastinovski, Johannson ja Voika.

25:16

Eesti poolt viskas oma kolmanda värava Slastinovski, samuti sai kolmanda tabamuse kirja Patrail.

26:19

Patrail viskab oma neljanda värava, samuti saab neljanda tabamuse kirja Johannson. Ka Voika püsib resultatiivsemate meeste hulgas ja on visanud oma neljanda värava.

31:23

Eesti pole suutnud vahet väiksemaks mängida. Patrail on visanud oma viienda ja kuuenda värava, Johannsonil on kirjas viis tabamust ja samuti on viis väravat kirjas Voikal.

33:25

Patrail viskab oma seitsmenda värava, lisaks avab isikliku väravaarve Kristjan Muuga.